Природний потенціал України з точки зору видобутку енергетичних ресурсів досить великий, тому діяльність в цій галузі є перспективною для сучасних бізнесменів. Сьогодні Україна є одним з найбільших споживачів енергії серед європейських держав, і поліпшення енергетичного потенціалу всередині країни – пріоритетний напрямок у розвитку добувної промисловості.

Українські енергетичні компанії зацікавлені в стабільному нарощуванні видобувних і виробничих потужностей, однак на цьому грунті більшість з них стикається з численними перешкодами і завданнями. Енергетичний ринок є досить складним в контексті організації діяльності, однак при цьому він відкриває численні можливості, тому рішення всіх складнощів є пріоритетним для українського енергетичного бізнесу.

Юридична фірма Коларес пропонує повномасштабний спектр послуг по врегулюванню питань в індустрії енергетики, а також консультаційний сервіс для компаній, що працюють в даній галузі.

Команда професійних юристів пропонує ефективне вирішення нагальних для представників енергетичної промисловості завдань, серед яких:

  • Отримання регуляторної та фінансової підтримки проектів в індустрії енергетики з боку державних органів;
  • Допомога в оформленні прав на інтелектуальну власність (проекти і винаходи в сфері енергетики та інше);
  • Консультування з питань оподаткування підприємств, податкове планування, врегулювання спорів у сфері податкового законодавства;
  • Сприяння при налагодженні корисних корпоративних і економічних зв’язків;
  • Підтримка в питаннях регулювання «зелених» тарифів.

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», до майнового права автора належить виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.

ТОВ «Коларес» дозволяє вільне використання матеріалів сайту виключно за таких умов:

збереження логотипу або посилання на першоджерело; в тексті - кликабельна пряма URL на сторінку, матеріали якої використані.