Діяльність фармацевтичного характеру – невід’ємний напрямок в сучасній медицині та хімічній промисловості, який стрімко розвивається з кожним роком. Поступово в Україні медичні установи, а також фармацевтичні організації активно нарощують виробничі темпи, на тлі чого виникає потреба в професійному супроводі та правовій підтримці даних суб’єктів бізнесу.

Юридична фірма Коларес має багаторічний досвід співпраці з фармацевтичними компаніями. Команда фахівців в особі юристів, адвокатів і радників неодноразово супроводжувала різноманітні угоди і переговори, пов’язані з участю найбільших компаній, що функціонують в хімічній і фармацевтичній індустріях, приділяючи професійну увагу проектам по залученню фінансування для фармацевтичних підприємств України.

Наші юристи детально вивчають діяльність сучасної фармацевтики, пильно стежать за темпами її розвитку, що дозволяє чітко дотримуватися всіх новітніх трендів і віянь в даній сфері діяльності.

Юридична фірма Коларес надає послуги, які допомагають розвиватися фармацевтичним компаніям і існувати в рамках нині діючих правових норм і законів:

  • Консультування та підтримка в питаннях інтелектуальної власності;
  • Врегулювання податкових питань. Допомога в оформленні звітної документації та направлення її в контролюючі податкові органи;
  • Допомога у веденні зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД);
  • Консультування з питань конкурентного та антимонопольного права, допомога у вирішенні спорів з конкуруючими організаціями та державними структурами;
  • Врегулювання питань по впливу на навколишнє середовище.

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», до майнового права автора належить виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.

ТОВ «Коларес» дозволяє вільне використання матеріалів сайту виключно за таких умов:

збереження логотипу або посилання на першоджерело; в тексті - кликабельна пряма URL на сторінку, матеріали якої використані.