Сегмент прямих інвестицій активно розвивається як в Україні, так і в усьому світі, що викликає певне підвищення попиту на даний вид економічної діяльності. Поступово перетворюється і розширює свої кордони перелік послуг і сторонньої допомоги, в яких можуть потребувати бізнес-організації, які прагнуть підвищити свої фінансові та виробничі можливості на внутрішньодержавному і світовому ринках.

Для того, щоб найбільш ефективно використовувати всі свої ресурси і керуватися новими можливостями сучасного бізнесу, багато суб’єктів господарювання потребують додаткового вливання капіталу з боку. Прямі інвестиції мають на увазі безпосередню участь інвестора у функціонуванні та управлінні об’єктом, на рахунку якого вливаються додаткові кошти. Фонди прямих інвестицій виконують сьогодні важливу мету – створюють додатковий важіль для підвищення прибутковості тих чи інших структур і підприємств у зв’язку з обопільною зацікавленістю як з боку інвестора, так і з боку об’єкта інвестування.

Юридична фірма Коларес надає великий спектр послуг для налагодження співпраці з фондами прямих інвестицій. В основі роботи фахівців лежить інноваційний підхід до розгляду конкретних потреб кожної інвестиційно-привабливої організацій. Радники і юристи Коларес знайомі з особливостями здійснення угод M & A, а також специфікою управління інвестиціями, зокрема в рамках інвестиційних фондів, що дозволить досягти максимальної вигоди для бізнесу та підвищить прибуток від інвестиції. За допомогою кваліфікованих консультацій і підтримки Ви зможете завірити угоду з максимальною ефективністю.

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», до майнового права автора належить виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.

ТОВ «Коларес» дозволяє вільне використання матеріалів сайту виключно за таких умов:

збереження логотипу або посилання на першоджерело; в тексті - кликабельна пряма URL на сторінку, матеріали якої використані.