Сільське господарство і харчова промисловість визнані одними з ключових секторів, які надають настільки значний вплив на формування української економіки. Даний напрямок вважається в нашій країні ледь не самим фінансово стабільним і стійким, що забезпечує сільськогосподарському сегменту таку високу популярність і затребуваність на внутрішньодержавному і міжнародному ринках.

З огляду на високий рівень розвитку сільського господарства і харчової індустрії в Україні, а також ступінь їх впливу на економічний стан, бажання конкурувати з провідними світовими підприємствами ставить безліч гострих питань перед вітчизняними представниками. Перш за все проблемою сільськогосподарського сегменту є брак фінансування від держави, а ще високі вимоги з боку інвесторів. Детальне вивчення всіх галузевих нюансів дозволяє фахівцям юридичної фірми Коларес надавати грамотну підтримку підприємствам сільськогосподарського сегменту і організаціям харчової промисловості відповідно до сучасних ринкових умов.

Наданий спектр послуг:

  • Аудіювання компаній на предмет відповідності українському законодавству і міжнародними стандартами;
  • Співпраця з контролюючими органами;
  • Супровід при пошуку і співпраці з інвесторами;
  • Консультування з питань виходу на світовий ринок харчової промисловості та сільського господарства;
  • Надання юридичних консультацій з питань управління компаніями, оподаткування та оцінки бізнесу в сільськогосподарському середовищі;
  • Розробка унікальної стратегії та інноваційних рішень для бізнесу даного характеру.

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», до майнового права автора належить виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.

ТОВ «Коларес» дозволяє вільне використання матеріалів сайту виключно за таких умов:

збереження логотипу або посилання на першоджерело; в тексті - кликабельна пряма URL на сторінку, матеріали якої використані.