Індустрія сучасних інформаційних технологій стрімко розвивається в нинішній час, а попит на вироблену продукцію зростає в геометричній прогресії. Протягом останнього десятиліття вплив інформаційних технологій поширився практично на всі популярні сфери людської діяльності, завдяки чому цей напрямок став конкурентним і високо прибутковим. У зв’язку з виникненням значної конкуренції, сучасні ІТ-компанії змушені безперервно шукати шляхи досягнення комерційних результатів і завоювання споживчої аудиторії. Скориставшись допомогою фахівців, розробити унікальну стратегію розвитку інформаційного бізнесу, а також налагодити взаємини з контролюючими органами – цілком здійсненне завдання.

Досвід юридичної компанії Коларес в сфері співпраці з ІТ-підприємствами досить великий, однак протягом багатьох років наші фахівці все так же активно продовжують шукати нові важелі впливу на розвитку даної галузі бізнесу. Юристи фірми розробили комплекс послуг, які допоможуть не тільки організувати процес виробництва інформаційної та технологічної продукції, а й грамотно організувати роботу компанії і забезпечити повну безпеку в юридичному і правовому контексті.

Ми допоможемо компаніям, задіяним в індустрії інформаційних технологій, вирішити найважливіші проблеми в даній сфері, а саме:

  • Отримання прав інтелектуальної власності, а також правовий захист інтелектуального майна;
  • Оптимізація оподаткування, вирішення спірних питань щодо виплати податків в державну казну;
  • Вирішення трудових спорів з конкурентами і контролюючими органами.

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», до майнового права автора належить виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.

ТОВ «Коларес» дозволяє вільне використання матеріалів сайту виключно за таких умов:

збереження логотипу або посилання на першоджерело; в тексті - кликабельна пряма URL на сторінку, матеріали якої використані.