Нафтогазова галузь в Україні курирує процес використання енергетичних природних ресурсів в промислових і державних масштабах. Економічна діяльність, пов’язана з видобутком, переробкою і збутом нафти і природного газу – досить прибуткова і сьогодні вважається однією з найбільш економічно перспективною, однак і на даному терені існує безліч «підводних каменів». Природно повноцінно займатися нафтогазової здобиччю може далеко не кожен бажаючий, оскільки сфера строго регулюється складними державними законами та нормативними актами.

Щоб почати діяльність в нафтовій і газовій промисловості, мало просто отримати і оформити ряд дозвільної документації. Всі підприємства і організації, що працюють в цьому промисловому сегменті, стикаються з ретельними численними перевірками на всіх етапах свого функціонування з боку контролюючих органів. Настільки прискіплива увага пов’язана зокрема з негативним впливом нафтогазового видобутку на екологічну ситуацію в регіоні. Також індустрія обкладається значними податками, хоча і не отримує достатнього фінансування з боку держави.

З огляду на всі труднощі функціонування об’єктів видобутку нафти і газу, вони гостро потребують юридичної підтримки. Правовий супровід допомагає не тільки отримати реєстраційну документацію, але також і налагодити процес збуту і видобутку ресурсів, в тому числі в рамках державного сектора. Юридична фірма Коларес протягом багатьох років веде активну роботу в індустрії нафти і газу і має досвід співпраці з нафтогазовими підприємствами, надаючи їм кваліфіковані консультації та допомагаючи вирішувати спірні ситуації.

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», до майнового права автора належить виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.

ТОВ «Коларес» дозволяє вільне використання матеріалів сайту виключно за таких умов:

збереження логотипу або посилання на першоджерело; в тексті - кликабельна пряма URL на сторінку, матеріали якої використані.