Практично всі аспекти сучасного бізнесу тим чи іншим чином стикаються з такими поняттями, як будівництво і нерухомість. Будівельна індустрія безпосередньо впливає на процес становлення і функціонування більшості нині існуючих суб’єктів господарювання. Без наявності необхідного нерухомого майна розвиток підприємницької та комерційної діяльності стає просто неможливим, саме тому питання, пов’язані з нерухомістю і будівництвом, є настільки вагомими для сучасного бізнесу.

Утримання, покупка або спорудження нерухомого майна – процеси, які неможливо повноцінно здійснити без кваліфікованої юридичної підтримки. Індустрія нерухомості має безліч правових аспектів, а звернення до юристів та адвокатів допоможе грамотно вирішити всі виниклі питання і уникнути безлічі ризиків.

Юридична фірма Коларес має багатий професійний досвід роботи в сферах будівництва та нерухомості. Наша команда складається з фахівців, що володіють актуальними знаннями і професійної обізнаністю в питаннях, пов’язаних з купівлею, будівництвом, утриманням і орендою нерухомості.

В рамках роботи в цій індустрії юристи фірми готові надати наступний перелік послуг:

  • Правовий аудит нерухомих об’єктів;
  • Оформлення та підписання договорів оренди, купівлі-продажу і передачі у власність нерухомого майна;
  • Консультації та допомога в питаннях інвестування в нерухомість і будівництво, а також розвитку об’єктів;
  • Сприяння у вирішенні майнових суперечок, захист інтересів в судовому та досудовому порядку;
  • Підтримка на всіх етапах будівництва та розвитку нерухомих об’єктів і інше.

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», до майнового права автора належить виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.

ТОВ «Коларес» дозволяє вільне використання матеріалів сайту виключно за таких умов:

збереження логотипу або посилання на першоджерело; в тексті - кликабельна пряма URL на сторінку, матеріали якої використані.