Чесна і здорова конкуренція – безперечне правило сучасної комерційної діяльності, дотримуватися якого слідує всім суб’єктам господарювання. Однак, принципи існування в рамках нинішнього бізнес-середовища іноді можуть бути досить-таки жорсткими, тому і виникає необхідність в правовому врегулюванні питань, пов’язаних з конкурентним правом і антимонополізмом.

Практика антимонопольного та конкурентного права юридичної фірми Коларес вважається однією з провідних напрямків діяльності компанії. Вона охоплює широкий перелік аспектів антимонопольного законодавства України, а також всі сучасні правила і принципи конкуренції. Наші юристи протягом багатьох років задіяні в підтримці і супроводі проектів в сфері антимонопольного права і M & A, що дозволило нам набути цінного досвіду і багатий багаж знань з питань боротьби з неправомірною конкуренцією.

Ми можемо розробити повноцінні індивідуальні проекти по захисту економічної конкуренції та проконсультувати щодо чинного антимонопольного законодавства в розрізі конкретного напряму діяльності тієї чи іншої структури. Співробітники Коларес також сприяють при проведенні перевірок на дотримання законодавства окремими підприємствами.

Інші послуги в рамках практики антимонопольного та конкурентного права:

  • Допомога в отриманні дозволів на M & A угоди, в тому числі і дозволів на «концентрацію»;
  • Комплекс антиконкурентних заходів, включаючи захист інтересів в досудовому і судовому порядках;
  • Консультації з питань зловживання монопольним становищем, захист від звинувачень;
  • Допомога у вирішенні питань щодо неправомірної конкуренції.

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», до майнового права автора належить виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.

ТОВ «Коларес» дозволяє вільне використання матеріалів сайту виключно за таких умов:

збереження логотипу або посилання на першоджерело; в тексті - кликабельна пряма URL на сторінку, матеріали якої використані.