Екологічне право сьогодні набуло особливої ​​вагомості в сфері юриспруденції. Сучасний бізнес в усіх його аспектах тим чи іншим чином зустрічається з питаннями екології та охорони навколишнього середовища, тому для того, щоб вести підприємницьку діяльність будь-якого характеру, необхідна кваліфікована підтримка в сфері екологічного права.

Дотримання екологічних норм є невід’ємним елементом в процесі організації і становлення бізнесу, оскільки більшість нині популярних і актуальних напрямів мають прямий або опосередкований вплив на навколишнє середовище і екологічну ситуацію конкретного регіону. Юридична фірма Коларес розробила масштабну практику в сферах охорони навколишнього середовища і раціонального природокористування, сконцентрувавши увагу на правовій підтримці при отриманні всієї дозвільної документації для об’єктів бізнесу, а також питаннях сприяння при перевірках контролюючих органів. Команда наших юристів і радників на даному етапі розвитку компанії має повний спектр актуальної інформації і реальних знань в області екологічного права та природокористування. Фахівці володіють професійною обізнаністю, що дозволяє надавати компетентну підтримку проектам, розглядаючи їх в екологічному контексті.

Комплекс послуг в екологічно-правовій практиці фірми Коларес:

  • Консультування клієнтів з актуальних питань екологічного права;
  • Допомога при отриманні природних об’єктів в оренду, захист законних інтересів клієнта;
  • Сприяння при отриманні дозвільної документації, а також перевірок контролюючих органів;
  • Допомога при вирішенні спірних питань в сфері екологічного законодавства.

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», до майнового права автора належить виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.

ТОВ «Коларес» дозволяє вільне використання матеріалів сайту виключно за таких умов:

збереження логотипу або посилання на першоджерело; в тексті - кликабельна пряма URL на сторінку, матеріали якої використані.