Питання про інтелектуальну власність на сьогоднішній час часто зустрічається в практично в більшості сфер діяльності людини. Право на володіння тих чи інших напрацювань і продуктів, що виникли в результаті інтелектуальної праці, може належати або їх авторам (розробникам), або наступним власникам (замовникам). До об’єктів інтелектуальної власності відносяться літературні та художні твори, результати наукових досліджень і готові винаходи, творчі напрацювання артистів, програмні продукти, а ще товарні знаки, торгові марки і символіка брендів.

Результати інтелектуальної праці потребують реєстрації відповідними органами, а також кваліфікованого правового захисту. Практика, розроблена юристами фірми Коларес передбачає повний спектр послуг із захисту авторських прав та результатів інтелектуальної праці від незаконних посягань. Ми надаємо допомогу у вирішенні реєстраційних питань товарних знаків і патентів, володіємо великим досвідом роботи з усіма видами інтелектуальної власності, консультуємо в питаннях захисту ІВ, в тому числі в таких галузях, як реклама, мас-медіа, програмне забезпечення, продукція медичного вжитку та інших.

Послуги, які ми надаємо в рамках практики:

• Сприяння в підготовці документів і допомога в реєстрації прав на продукти інтелектуальної діяльності;

• Юридичний супровід при отриманні патентів;

• Підготовка документації та юридичний контроль процедур передачі прав на інтелектуальну власність від розробників до кінцевих правовласників;

• Захист прав на ІВ в досудовому порядку, а також представлення інтересів клієнта в судах;

• Допомога в укладанні угод, що стосуються об’єктів ІВ.

© ТОВ "Коларес", 2008-2017

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», до майнового права автора належить виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.


ТОВ «Коларес» дозволяє вільне використання матеріалів сайту виключно за таких умов:


збереження логотипу або посилання на першоджерело; в тексті - кликабельна пряма URL на сторінку, матеріали якої використані.