Інвестиції – одна з ключових категорій економіки, що надають вирішальний вплив на її формування, стабілізацію і подальший розвиток. Процес інвестування здатний каталізувати розширення і модернізацію виробництва в певному регіоні на карті світу, а також забезпечує стійкість національної і світової економіки. Капіталовкладення в той чи інший сектор бізнесу практично завжди передбачає певні ризики, які можуть спричинити за собою істотні грошові втрати. Для того, щоб уникнути невдалого досвіду в інвестуванні, а також отримати максимальну вигоду в результаті вкладення капіталу, необхідна підтримка з боку компетентних фахівців.

В Україні інвестування є досить перспективним аспектом економічної діяльності. Однак варто розуміти, що національне законодавство приймає основну роль в регулюванні інвестицій та захисту прав і інтересів інвесторів. У зв’язку з цим неможливо усунути ризики без належної структуризації інвестицій з юридичної точки зору. Фірма Коларес готова надати повний спектр послуг із супроводу інвестиційної діяльності та консультаційної підтримки у сфері інвестицій. Наші фахівці мають практичні знання як щодо закордонного інвестування, так і внутрішньодержавного. Багатий досвід і наявність унікальних галузевих знань дозволять успішно інвестувати кошти в перспективний проект і уникнути будь-яких ризиків на даному терені.

Послуги:

  • Перевірка життєздатності проекту, в який вливаються інвестиції;
  • Оцінка та опрацювання ризиків;
  • Пошук шляхів для безболісного повернення інвестиційних коштів;
  • Юридичний контроль об’єкта інвестування та інші.

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», до майнового права автора належить виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.

ТОВ «Коларес» дозволяє вільне використання матеріалів сайту виключно за таких умов:

збереження логотипу або посилання на першоджерело; в тексті - кликабельна пряма URL на сторінку, матеріали якої використані.