Корпоративне право визнано найбільш об’ємним напрямком в сучасній юриспруденції. Без розуміння і дотримання прав корпоративного характеру не може повноцінно існувати жодне підприємство і бізнес-утворення, а тому цей розділ юридичної діяльності є ключовим і для фірми Коларес.

Наша юридична фірма вже протягом багатьох років активно напрацьовує багатий і корисний досвід в сфері корпоративного права, а також угод по злиттю і поглинанню. Практика, розроблена провідними фахівцями фірми Коларес, крім напрямку M&A також охоплює повний спектр послуг щодо створення та супроводу діяльності компаній в правовому аспекті, управління фінансами, реорганізації і ліквідації підприємств як на території України, так і за її межами.

Протягом багаторічної роботи юристів Коларес в сфері питань корпоративного права, співробітниками було успішно здійснено значну кількість транзакцій, серед яких операції з валютою, податкова і фінансова структуризація, юридичний аудит діяльності компанії, збір і оформлення різної документації та інше. Також ми готові надати допомогу клієнтам в організації переговорів і зборів акціонерів, розробці проектної документації та договорів, а також надамо консультації щодо вирішенні тих чи інших корпоративних питань.

Послуги в рамках практики «Корпоративне право і M&A» охоплюють комплекс заходів зі створення, реєстрації, реструктуризації та ліквідації (у разі виникнення такої необхідності) підприємств і компаній, а також повний юридичний супровід на всіх етапах корпоративної діяльності, допомога під час випуску цінних паперів, підготовки звітної та нормативної документації.

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», до майнового права автора належить виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.

ТОВ «Коларес» дозволяє вільне використання матеріалів сайту виключно за таких умов:

збереження логотипу або посилання на першоджерело; в тексті - кликабельна пряма URL на сторінку, матеріали якої використані.