Ключова мета кримінального права – регулювання і визначення ставлення до осіб, які вчинили злочинні діяння, а також визначення покарання і захист в разі невинності. Досить частими випадками є злочини економічного характеру представниками бізнесу, а також звинувачення в не вчинених діяннях. З необґрунтованими звинуваченнями в тому чи іншому правопорушенні може зіткнутися досить високий відсоток представників бізнесу, і в таких випадках юридичний захист є невід’ємним процесом взаємодії з державними органами.

Практика кримінального права фірми Коларес спрямована більшою мірою на захист інтересів осіб, які постраждали від звинувачень у злочинах економічного характеру. Комплекс послуг і напрацювань в сфері кримінально-правової діяльності відпрацьований компетентними юристами і адвокатами, які готові надати допомогу у вирішенні спорів в рамках кримінального провадження, а також запобігти різним ризикам в даній галузі права.

Юридична фірма Коларес разом з провідними фахівцями в галузі кримінального права надає повний перелік послуг із захисту українських та іноземних юридичних і фізичних осіб під час кримінально процесуальних дій, незалежно від рівня складності провадження.

Ми надаємо наступні послуги:

  • Допомога адвокатів при проведенні перевірок контролюючими органами;
  • Аналіз діяльності суб’єктів господарювання на предмет дотримання кримінального законодавства, аудит діяльності контрагентів;
  • Надання висновків про можливі ризики;
  • Проведення розслідувань провідними адвокатами;
  • Захист інтересів Клієнта в ході досудового розгляду, а також в судових органах всіх інстанцій;
  • Інструктаж персоналу компаній з питань пов’язаних з порядком проведення оперативних дій на підприємстві або в рамках кримінального провадження.

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», до майнового права автора належить виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.

ТОВ «Коларес» дозволяє вільне використання матеріалів сайту виключно за таких умов:

збереження логотипу або посилання на першоджерело; в тексті - кликабельна пряма URL на сторінку, матеріали якої використані.