Міжнародна торгівля вважається однією з найбільш рентабельних і високо прибуткових напрямків в сфері економічної та комерційної діяльності. Багато сучасних компаній і торгових організації активно спрямовують свої сили на міжнародні ринки з метою досягти більшого успіху, а також заявити про свою діяльність у світовому масштабі.

Міжнародна торгівля володіє своїми жорсткими і специфічними правилами і для того, щоб досягти певних результатів, необхідно дотримуватися їх. Всі принципи міжнародної торгівлі мають потужне правове підґрунтя і не маючи в наявності належної кількості знань, а також професійної юридичної обізнаності, розібратися в них буде досить важко. Юридична фірма Коларес і її фахівці допомагають всім тим, хто бажає максимально ефективно існувати на світовому економічному ринку і допоможе вирішити всі супутні питання правового характеру.

Юридична практика в міжнародній торгівлі, створена командою наших юристів – потужний інструмент для українських підприємців, які бажають вийти на гідні позиції на світовому ринку. Кваліфікована підтримка і професійна вправність фахівців допоможуть максимально розумно організувати діяльність в правовій площині і вирішити будь-яку спірну ситуацію в рамках закону.

Ми пропонуємо:

  • Допомога в рішенні щодо митних питань: консультації з приводу експорту та імпорту, а також допомога в процесі митного оформлення товарів;
  • Підтримка та консультування щодо діяльності в рамках СОТ;
  • Консультування та підтримка Клієнтів в ході захисних розслідувань і антидемпінгових заходів;
  • Захист інтересів в українських і міжнародних судових органах.

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», до майнового права автора належить виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.

ТОВ «Коларес» дозволяє вільне використання матеріалів сайту виключно за таких умов:

збереження логотипу або посилання на першоджерело; в тексті - кликабельна пряма URL на сторінку, матеріали якої використані.