Нерухомість і будівництво вважаються одними з найпоширеніших напрямків в бізнесі по всьому світу. Це досить прибуткова сфера комерційної діяльності, яка здатна приносити власникам як активний, так і пасивний дохід. Практично в кожній угоді, яка укладається на сьогоднішній день тим чи іншим чином фігурує аспект, пов’язаний з нерухомим майном. Оренда або будівництво будівель і споруд – обов’язкова частина становлення бізнесу в більшості нині популярних напрямках, а як відомо, питання, пов’язані з нерухомістю, завжди вимагають юридичної підтримки.

Юристи фірми Коларес надають повний спектр послуг, пов’язаних з нерухомістю та будівництвом в правовому плані. Вдосконалена фахівцями юридична практика охоплює всі аспекти сучасного проектування, будівництва, купівлі-продажу і подальшого управління нерухомим майном в особистих або корпоративних цілях. Крім цього, юристи також активно працюють і з питаннями, пов’язаними з нерухомістю державного сектора, що дозволяє їм отримати багатогранний досвід і досягати успіху в цій області.

Юридична фірма Коларес для врегулювання і вирішення питань з нерухомістю та будівництвом готова надати наступні послуги:

• Допомога, консультування та повний супровід під час укладення угод з придбання та продажу нерухомості;

• Юридичний аудит об’єктів нерухомості;

• Допомога в сфері інвестування в нерухомість і будівельні проекти;

• Оформлення власності на нерухомість. Вирішення спорів, що виникли на підставі володіння об’єктом;

• Консультування з питань оренди, оформлення договорів і багато іншого.

© ТОВ "Коларес", 2008-2017

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», до майнового права автора належить виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.


ТОВ «Коларес» дозволяє вільне використання матеріалів сайту виключно за таких умов:


збереження логотипу або посилання на першоджерело; в тексті - кликабельна пряма URL на сторінку, матеріали якої використані.