З метою підвищити рівень доходу, поліпшити потужність підприємства і оптимізувати робочий процес, нерідко компанії приймають рішення об’єднатися в єдину організацію. Таке рішення часто може бути доленосним, оскільки при розумному підході і організації функціонування здатне повністю оновити продуктивні сили і розширити поле діяльності. Корпорації, консорціуми, асоціації, концерни та інші суб’єкти господарювання є класичними варіаціями об’єднання ряду юридичних осіб з метою підвищення своєї продуктивності і прибутковості.

Очевидно, що процедура злиття декількох компаній в один бізнес-суб’єкт передбачає масу перспектив, але в той же час вона є і досить ризикованою. У разі помилок деякі з учасників можуть втратити всі свої продуктивні потужності, а при некомпетентному підході до процесу створення також можуть виникати і питання з боку контролюючих державних органів.

Створення господарських об’єднань є однією з основних практик фірми Коларес. Її метою є не тільки підвищення економічної вигоди всіх об’єднуючихся суб’єктів, але і правовий захист інтересів групи підприємств. Реєстрація об’єднання дещо відрізняється від процесу відкриття самостійної компанії і передбачає деякі труднощі. Наші юристи допоможуть підібрати найбільш раціональні рішення і створити дійсно юридично і економічно сильну структуру.

Послуги компанії:

  • Допомога при зборі і оформленні реєстраційної документації;
  • Сприяння в створенні внутрішніх органів управління;
  • Розподіл і структуризація функцій кожного учасника об’єднання;
  • Визначення ступеня підпорядкованості кожного з суб’єктів.

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», до майнового права автора належить виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.

ТОВ «Коларес» дозволяє вільне використання матеріалів сайту виключно за таких умов:

збереження логотипу або посилання на першоджерело; в тексті - кликабельна пряма URL на сторінку, матеріали якої використані.