Сучасний бізнес-ринок передбачає досить високу конкуренцію практично за всіма напрямами що мають попит. Боротьба з конкурентами в тому чи іншому руслі є невід’ємною частиною існування прибуткових підприємств, і в більшості випадків досить складно обійтися без професійної юридичної підтримки.

Тендер – найбільш високо конкурентна варіація підбору виконавців тієї чи іншої послуги або постачальників товарів серед великої кількості різних профільних компаній. Іноді для того, щоб перемогти в тендерному змаганні, власникам і співробітникам фірм необхідно докласти колосальних зусиль, однак скориставшись допомогою радників і юристів компанії Коларес, Ви зможете максимально спростити і полегшити процес участі в тендері, а також отримати максимум шансів на виграш завдяки розробленій стратегії перемоги .

Практика, що стосується тендерного супроводу, розроблялася і корегувалась нашими юристами протягом не одного року і сьогодні являє собою повномірний комплекс послуг, що дозволяє зробити процес участі в державних закупівлях максимально комфортним. Юридична фірма Коларес в рамках даної практики допомагає досягти основної мети – в правовому руслі створити всі умови для вигідної участі підприємства в тендері.

Ми допомагаємо:

  • Відшукати найбільш вигідних замовників для Ваших послуг або товарів;
  • Зібрати і підготувати всю необхідну документацію для участі в тендерному змаганні;
  • Оформити і подати заявку учасника державних закупівель;
  • Забезпечити компетентній супровід розгляду справи в Антимонопольному комітеті, судах та інших державних органах;
  • Розумно з точки зору тендерного права укладати вигідні угоди;
  • Представляти інтереси на різних українських і міжнародних торгових майданчиках.

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», до майнового права автора належить виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.

ТОВ «Коларес» дозволяє вільне використання матеріалів сайту виключно за таких умов:

збереження логотипу або посилання на першоджерело; в тексті - кликабельна пряма URL на сторінку, матеріали якої використані.