В умовах становлення ринкової економіки в Україні, одним з пріоритетних завдань нашої держави є забезпечення умови для розвитку конкуренції суб’єктів господарювання та недопущення їх монополізації. Варто зауважити, що нерідко, розмір штрафів, які змушені сплачувати суб’єкти господарювання за порушення норм антимонопольного та конкурентного законодавства досягають мільйонів доларів США, що звичайно, негативно відображається на фінансовому стані порушників.

Запорукою для уникнення сплати штрафів, є звичайно, дотримання всіх норм законодавства про захист економічної конкуренції, в тому числі недопущення вчинення узгоджених дій чи концентрації без відповідних дозволів Антимонопольного Комітету України, дискримінаційних дій, зловживання монопольним становищем, вчинення інших антиконкурентних дій.

Оскільки антиконкурентне законодавство є досить складним і не завжди зрозумілим для «початківців», з питаннями щодо дотримання норм конкурентного права варто звертатися саме до висококваліфікованих спеціалістів в галузі зазначеного права, якими є юристи фірми Colares.

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», до майнового права автора належить виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.

ТОВ «Коларес» дозволяє вільне використання матеріалів сайту виключно за таких умов:

збереження логотипу або посилання на першоджерело; в тексті - кликабельна пряма URL на сторінку, матеріали якої використані.