86/101
86/101
Реалії валютного регулювання України – спільне рішення загальних проблем

Друзі, вчора відбувся бізнес семінар про особливості валютного регулювання в Україні. Спільно з нашими партнерами – «Школою фінансової грамотності Фініст» і Консалтинговою компанією «NIAR», ми успішно обговорили нагальні проблеми валютного законодавства нашої країни.

В ході семінару представники компаній «Біофарма», «Укрпромброкер», «Інтеграл», «Штраус-Україна» разом з директором ЮФ Colares – Антоном Лященко та керівником юридичного відділу – Нізельський Арсеном обговорили проблематику проведення операцій з компаніями нерезидентами, а також поділилися досвідом вирішення конкретних завдань сфери валютного контролю.

Ні для кого не секрет, що саме недосконалість нашого законодавства є каменем спотикання для розвитку бізнесу і залучення інвестицій в нього. Адже саме складність і витратність отримання адміністративних послуг створює найбільші труднощі в сфері зовнішньоекономічної діяльності підприємств.

Так ось, за підсумками семінару, разом з клієнтами ми переконалися, що дана тематика семінару повністю відповідає запитам сучасного бізнесу, який за останні роки перейшов від концепції розвитку в концепцію виживання.

Раді Вам повідомити, що це тільки початок! Юридична компанія Colares поставила для себе мету, не тільки долати вади системи, а й навчити цього кожного охочого. Саме для вас ми з колегами запланували цілий ряд заходів і круглих столів з цієї тематики. Все, що вам потрібно робити, так це стежити за нашими новинами і новинами наших партнерів!

З повагою і до скорої зустрічі, команда ЮФ Colares.

Джерело:

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», до майнового права автора належить виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.

ТОВ «Коларес» дозволяє вільне використання матеріалів сайту виключно за таких умов:

збереження логотипу або посилання на першоджерело; в тексті - кликабельна пряма URL на сторінку, матеріали якої використані.