Тісної співпраці з юридичними компаніями та адвокатськими об’єднаннями потребують не тільки приватні підприємства, організації та фізичні особи. Державні органи і структури, які вирішують досить нелегкі завдання і здійснюють угоди на міжнародному урядовому рівні, також гостро потребують юридичної та правової підтримки. На етапі укладення та здійснення транскордонних угод урядом і державними органами України в процесі співпраці з провідними іноземними інвесторами, кредиторами та банками, сторонам найчастіше потрібна наявність потужного багажу спеціальних знань і досвіду участі в подібних транзакціях.
Юридична фірма Colares за період свого існування неодноразово служила ключовою сполучною ланкою між представниками державного сектора і іноземними робочими групами, а також фінансовими структурами, тому володіє достатнім багажем професійних знань та обізнаністю в принципах взаємної співпраці організацій на державному рівні.
Наші юристи і радники були учасниками українських та міжнародних робочих груп по розробці нормативних актів, а також мають досвід організації та компетентного ведення переговорів щодо запуску міжнародних інвестиційних проектів, приватизації або оренди державного майна. Юридичні послуги Colares в рамках державного сектора:
  • Консультації з антикорупційних питань у контексті державних закупівель та інвестицій;
  • Сприяння в питаннях фінансування державних компаній і структур, а також органів місцевого самоврядування;
  • Допомога в організації державно-приватного партнерства;
  • Угоди з приватизації і M & A за участю організацій держсектора.