Природний потенціал України з точки зору видобутку енергетичних ресурсів є досить великим, тому діяльність в цій галузі є перспективною для сучасних бізнесменів. Сьогодні Україна є одним з найбільших споживачів енергії серед європейських держав, і поліпшення енергетичного потенціалу всередині країни – пріоритетний напрямок у розвитку видобувної промисловості. Українські енергетичні компанії зацікавлені в стабільному нарощуванні видобувних і виробничих потужностей, однак в цьому напрямі вони стикаються з численними перешкодами. Енергетичний ринок є досить складним в контексті організації діяльності, однак при цьому він відкриває численні можливості, тому вирішення проблем є пріоритетним для українського енергетичного бізнесу.
Юридична фірма Colares пропонує повномасштабний спектр послуг з врегулювання питань в індустрії енергетики, а також консультаційний сервіс для компаній, що працюють в даній галузі.
Команда професійних юристів пропонує ефективне вирішення нагальних для представників енергетичної промисловості завдань, серед яких:
  • Отримання регуляторної та фінансової підтримки проектів в індустрії енергетики з боку державних органів;
  • Допомога в оформленні прав на інтелектуальну власність (проекти і винаходи в сфері енергетики);
  • Консультування з питань оподаткування підприємств, податкове планування, врегулювання спорів у сфері податкового законодавства;
  • Сприяння при налагодженні корисних корпоративних і економічних зв’язків;
  • Підтримка в питаннях регулювання «зелених» тарифів.