Сільське господарство і харчова промисловість визнані одними з ключових секторів, які впливають на формування української економіки. Даний напрямок вважається в нашій країні найбільш фінансово стабільним і стійким, що забезпечує сільськогосподарському сегменту високу популярність і затребуваність на внутрішньодержавному і міжнародному ринках. З огляду на високий рівень розвитку сільського господарства і харчової індустрії в Україні, а також ступінь їх впливу на економічний стан, бажання конкурувати з провідними світовими підприємствами ставить безліч гострих питань перед вітчизняними представниками. Перш за все проблемою сільськогосподарського сегменту є брак фінансування від держави, а ще високі вимоги з боку інвесторів.
Детальне вивчення всіх галузевих нюансів дозволяє фахівцям юридичної фірми Colares надавати грамотну підтримку підприємствам сільськогосподарського сегменту і організаціям харчової промисловості відповідно до сучасних ринкових умов.
Спектр послуг у цій сфері індустрії:
  • Аудіювання компаній на предмет відповідності українському законодавству і міжнародним стандартам;
  • Співпраця з контролюючими органами;
  • Супровід при пошуку і співпраці з інвесторами;
  • Консультування з питань виходу на світовий ринок харчової промисловості та сільського господарства;
  • Надання юридичних консультацій з питань управління компаніями, оподаткування та оцінки бізнесу в сільськогосподарському середовищі;
  • Розробка унікальної стратегії та інноваційних рішень для бізнесу даного характеру.