Нафтогазова галузь в Україні курирує процес використання енергетичних природних ресурсів в промислових і державних масштабах. Економічна діяльність, пов’язана з видобутком, переробкою і збутом нафти і природного газу – досить прибуткова, і сьогодні вважається однією з найбільш економічно перспективних, що, водночас, не виключає наявності в неї багатьох «підводних каменів». Природно, що повноцінно займатися видобутком нафти та газу може далеко не кожен бажаючий, оскільки сфера строго регулюється складними державними законами та нормативними актами.
Юридична фірма Colares протягом багатьох років веде активну роботу в індустрії нафти і газу і має досвід співпраці з нафтогазовими підприємствами, надаючи їм кваліфіковані консультації та допомагаючи вирішувати спірні ситуації.
Щоб почати діяльність в нафтовій і газовій промисловості, мало просто отримати і оформити ряд дозвільної документації. Всі підприємства і організації, що працюють в цьому промисловому сегменті, стикаються з ретельними численними перевірками на всіх етапах свого функціонування з боку контролюючих органів. Настільки прискіплива увага пов’язана зокрема з негативним впливом нафтогазового видобутку на екологічну ситуацію в регіоні. Також індустрія обкладається значними податками, хоча і не отримує достатнього фінансування з боку держави. З огляду на всі труднощі функціонування об’єктів видобутку нафти і газу, вони гостро потребують юридичної підтримки. Правовий супровід допомагає не тільки отримати реєстраційну документацію, але також і налагодити процес збуту і видобутку ресурсів, в тому числі в рамках державного сектора.