Банківське та фінансове право вважається одним з найбільш перспективних напрямків в юриспруденції, оскільки саме ця галузь допомагає налагодити та організувати процес управління фінансовими активами тих чи інших бізнес-суб’єктів. Нині питання фінансового управління та співпраці з різними банківськими структурами гостро стоять перед кожною організацією. Практичний досвід і теоретична база фахівців юридичної фірми Colares дозволять не тільки уникнути різних складнощів на всіх етапах розвитку бізнесу, а й правильно зорієнтуватися в умовах постійної трансформації українського та міжнародного правового середовища.
Практика банківського і фінансового права Компанії втілює в собі значний позитивний досвід юристів і радників, а також чітке розуміння сучасних умов бізнесу, інноваційний і універсальний підхід до вирішення різних правових задач.
Високий рівень нашого юридичного супроводу дозволить Вам успішно вести свій бізнес в умовах простого і безперешкодного існування на сучасних фінансовій і банківській аренах. Послуги, що надаються фірмою Colares:
  • Допомога в кредитуванні, полегшення процедури отримання простих або синдикованих кредитів;
  • Підтримка та сприяння при отриманні торгового або проектного фінансування;
  • Юридичні консультації щодо здійснення операцій на ринках капіталу, вирішення питань реструктуризації та банкрутства бізнес-суб’єктів;
  • Сек’юритизація і факторинг фінансових активів;
  • Допомога у вирішенні спорів в сферах банківської та фінансової діяльності.