Екологічне право сьогодні набуло особливої ​​вагомості в сфері юриспруденції. Сучасний бізнес в усіх його аспектах певним чином стикається з питаннями екології та охорони навколишнього середовища. Отже для належного ведення підприємницької діяльності будь-якого характеру необхідна кваліфікована підтримка в сфері екологічного права. Дотримання екологічних норм є невід’ємним елементом в процесі організації і становлення бізнесу, оскільки більшість нині популярних і актуальних напрямів мають прямий або опосередкований вплив на навколишнє середовище і екологічну ситуацію конкретного регіону. Юридична фірма Colares розробила масштабну практику в сферах охорони навколишнього середовища і раціонального природокористування, сконцентрувавши увагу на правовій підтримці при отриманні всієї дозвільної документації для об’єктів бізнесу, а також в питаннях сприяння при перевірках контролюючих органів.
Команда наших юристів і радників на даному етапі розвитку компанії має повний спектр актуальної інформації і реальних знань в галузі екологічного права та природокористування.
Фахівці компанії володіють професійною обізнаністю, що дозволяє надавати компетентну підтримку проектам, розглядаючи їх в екологічному контексті. Комплекс послуг в екологічно-правовій практиці фірми Colares:
  • Консультування клієнтів з актуальних питань екологічного права;
  • Допомога при отриманні природних об’єктів в оренду, захист законних інтересів клієнта;
  • Сприяння при отриманні дозвільної документації, а також під час перевірок контролюючих органів;
  • Допомога при вирішенні спірних питань в сфері екологічного законодавства.