89/101
89/101
Ваш старт-ап в реаліях України

Друзі, вчора відбувся черговий бізнес семінар про особливості створення бізнесу в Україні, «Бізнес з нуля». Спільно з нашими партнерами – «Школою фінансової грамотності Фініст» і Консалтинговою компанією «NIAR», ми успішно обговорили нагальні проблеми підприємців в нашій країні.

В ході семінару керівник юридичного відділу ЮФ «Коларес» Нізельський Арсен провів екскурс по можливих ризиках, які можуть виникнути у підприємців-початківців, а саме: правильний вибір організаційно правової форми, складності ліцензування окремих видів діяльності, оформлення статусу суб’єкта ЗЕД та багато іншого. Також, Бажан Марина – керівник комерційного відділу і Корчевий Олександр – старший юрист, допомогли розібратися присутнім у виборі системи оподаткування та діях при перевірках держструктур.

Ні для кого не секрет, що саме складність і дороговизна отримання адміністративних послуг створює найбільші труднощі в діяльності компаній, а часті та необґрунтовані перевірки органами влади ыноды просто блокують роботу підприємств.

За підсумками семінару, разом з клієнтами ми переконалися, що численні правові колізії, неповоротність і недосконалість чинного законодавства, залишає підприємців абсолютно беззахисними перед корумпованою державною машиною і тільки своєчасне залучення професійних юристів може знизити ризики невдачі вашого старт-апу.

З повагою і до швидкої зустрічі, команда ЮФ Colares

Джерело:

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», до майнового права автора належить виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.

ТОВ «Коларес» дозволяє вільне використання матеріалів сайту виключно за таких умов:

збереження логотипу або посилання на першоджерело; в тексті - кликабельна пряма URL на сторінку, матеріали якої використані.