87/101
87/101
Юристи ЮК «Коларес» допомогли Клієнтові зареєструвати благодійну організацію та внести її в Реєстр неприбуткових установ та організацій

Клієнт звернувся в ЮК «Коларес» з проханням допомогти зареєструвати та внести в Реєстр неприбуткових установ та організацій благодійну організацію. Одним з нюансів даної ситуації було те, що Клієнт наполягав саме на визначеній ним назві благодійної організації, за якою вже було зареєстрований благодійний фонд. Тобто, в разі подання документів саме для реєстрації благодійного фонду, була велика ймовірність відмови в такій реєстрації, в зв’язку з наявністю юридичної особи з аналогічною назвою.

Клієнтові було запропоновано реєстрацію благодійної організації з «улюбленою» для Клієнта назвою, але не у вигляді фонду, а у вигляді благодійного товариства.

Клієнтові було роз’яснено особливості благодійних організацій, які визначені в Законі Україні «Про благодійну діяльність та благодійні організації», а також надано допомогу у вигляді підготовки проектів документів, необхідних для реєстрації благодійної організації, зокрема, рішення учасників про створення зазначеної організації, проект статуту з врахуванням всіх вимог, які ставляться до благодійних організацій, а також здійснено супровід реєстрації вказаного благодійного товариства в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та відкриття банківського рахунку. Оскільки інших благодійних товариств із аналогічною назвою не було до цього часу зареєстровано, тому прохання Клієнта було задоволено і зареєстровано благодійну організацію з визначеною Клієнтом назвою.

Окрім того, виконуючи вимоги Положення про Реєстр неприбуткових установ та організацій, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України №37 від 24 січня 2013 року, юристом ЮК «Коларес» було підготовлено та подано в органи ДФС проект реєстраційної заяви платника податків та інші документи, необхідні для внесення благодійного товариства в Реєстр неприбуткових установ та організацій.

Завдяки оперативним діям працівників ЮК «Коларес» зазначене благодійне товариство було успішно внесено в Реєстр неприбуткових установ та організацій.

Таким чином, для недопущення можливої відмови в реєстрації благодійних організацій та внесення їх в Реєстр неприбуткових установ та організацій, доцільно відразу звернутися за допомогою до спеціалістів, якими є, наприклад, працівники ЮК «Коларес», які завжди нададуть Вам консультацію з будь-яких правових питань, а також допоможуть в реєстрації бізнесу, вирішенні питань оподаткування та представлять Ваші інтереси в суді.

Джерело:

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», до майнового права автора належить виключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами.

ТОВ «Коларес» дозволяє вільне використання матеріалів сайту виключно за таких умов:

збереження логотипу або посилання на першоджерело; в тексті - кликабельна пряма URL на сторінку, матеріали якої використані.