Діяльність фармацевтичного характеру – невід’ємний напрямок в сучасній медицині та хімічній промисловості, який стрімко розвивається з кожним роком. Нині в Україні активно нарощуються виробничі темпияк медичних установ, так і фармацевтичних організацій, на тлі чого виникає потреба в професійному супроводі та правовій підтримці даних суб’єктів бізнесу. Юридична фірма Colares має багаторічний досвід співпраці з фармацевтичними компаніями. Команда фахівців в особі юристів, адвокатів і радників неодноразово супроводжувала різноманітні угоди і переговори, пов’язані з участю найбільших компаній, що функціонують в хімічній і фармацевтичній індустріях, приділяючи професійну увагу проектам по залученню фінансування для фармацевтичних підприємств України.
Наші юристи детально вивчають діяльність сучасної фармацевтики, пильно стежать за темпами її розвитку, що дозволяє чітко дотримуватися всіх новітніх трендів і віянь в даній сфері діяльності.
Юридична фірма Colares надає послуги, які допомагають розвиватися фармацевтичним компаніям і існувати в рамках нині діючих правових норм і законів:
  • Консультування та підтримка з питань інтелектуальної власності;
  • Врегулювання податкових питань. Допомога в оформленні звітної документації та направлення її до контролюючих податкових органів;
  • Допомога у веденні зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД);
  • Консультування з питань конкурентного та антимонопольного права, допомога у вирішенні спорів з конкуруючими організаціями та державними структурами;
  • Врегулювання питань по впливу на навколишнє середовище.