Індустрія сучасних інформаційних технологій стрімко розвивається в нинішній час, а попит на вироблену продукцію зростає в геометричній прогресії. Протягом останнього десятиліття вплив інформаційних технологій поширився практично на всі популярні сфери людської діяльності, завдяки чому цей напрямок став конкурентним і високоприбутковим. У зв’язку з виникненням значної конкуренції, сучасні ІТ-компанії змушені безперервно шукати шляхи досягнення комерційних результатів і завоювання споживчої аудиторії. Скориставшись допомогою фахівців, можна легко розробити унікальну стратегію розвитку інформаційного бізнесу. Налагодження взаємин з контролюючими органами – теж цілком здійсненне завдання. Не зважаючи на значний досвід юридичної компанії Colares в сфері співпраці з ІТ-підприємствами, наші фахівці так само активно продовжують шукати нові важелі впливу на розвиток даної галузі бізнесу.
Юристи фірми розробили комплекс послуг, які допоможуть не тільки організувати процес виробництва інформаційної та технологічної продукції, а й розумно організувати роботу компанії і забезпечити повну безпеку в юридичному і правовому контексті.
Ми допоможемо компаніям, задіяним в індустрії інформаційних технологій, вирішити найважливіші проблеми в даній сфері, а саме:
  • Отримання прав інтелектуальної власності, а також правовий захист інтелектуального майна;
  • Оптимізація оподаткування, вирішення спірних питань щодо сплати податків;
  • Вирішення трудових спорів з конкурентами і контролюючими органами.