Юридичні питання і конфлікти сучасного світу, з якими зустрічаються наші Клієнти, вимагають для свого вирішення особливого підходу, тому до складу правової групи Colares увійшло адвокатське об'єднання, яке створено для зміцнення і розвитку таких практик як: вирішення судових спорів та кримінальне право. Ми були одними з перших хто почав брати участь в слідчих діях, що проводяться Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) і судових тяганинах за участю Спеціалізованої антикорупційної прокуратурою України (САП). У практиці кримінального права ми спеціалізуємося на злочинах в сфері господарської діяльності, маючи досвід захисту Клієнтів в кримінальних провадженнях де останнім інкримінувались статті, пов'язані з легалізацією доходів здобутих злочинним шляхом, зловживання службовим становищем, доведення до банкрутства, шахрайство з фінансовими ресурсами, фіктивність підприємництва, ухилення від сплати податків та інші злочини які тим чи іншим чином пов'язані з господарською діяльністю фізичних та юридичних осіб. Ми захищаємо права і представляємо інтереси громадян у кримінальних провадженнях, зокрема, якщо особа має процесуальний статус свідка, потерпілого, підозрюваного і обвинуваченого (підсудного). При цьому адвокат може надати правову допомогу як на стадії судового розгляду, так і на всіх стадіях досудового слідства, внесення відомостей до реєстру досудових розслідувань, виклику особи в правоохоронні органи для дачі пояснень, обшуків, тимчасового доступу до документів, затримання, приводу тощо. Професійне представництво в суді має важливе значення при захисті законних інтересів сторін і третіх осіб, оскільки сприяє повному здійсненню їхніх процесуальних прав і обов'язків, в тому числі реалізації їх права на правову допомогу, особливо у випадках, коли представництво здійснюється адвокатом.
Адвокати Colares неодноразово брали участь в судах всіх інстанцій, в процесах відносно різних галузей права, починаючи супровід справи від збору доказової бази до реального виконання судових рішень.
Надання послуг нашими адвокатами ґрунтується на таких принципах як перевага інтересів клієнта над власними інтересами об'єднання, конфіденційність, неухильне дотримання правил адвокатської етики, а для кожного клієнта - індивідуальний підхід. Ми пропонуємо своїм клієнтам три основних способи співпраці:
  • Екстрена допомога. Термінове вирішення проблемних ситуацій, зокрема в судовому порядку (спори з податковими, правоохоронними та іншими державними органами, інше).
  • Стратегічне консультування. Надання послуг з формування найбільш безпечної стратегії з питань, що виникають у Клієнта.
  • Постійна співпраця. Надання на регулярній основі послуг з вирішенням всього спектру юридичних питань при здійсненні фінансово-господарської діяльності фізичних та юридичних осіб.