Сучасні умови ринкової економіки, що створюють найвищу конкуренцію, помітно впливають на процес існування різних бізнес-суб’єктів. Капітал, як правило, спрямовує свій рух виключно в найбільш дохідні галузі підприємництва, тому багато раніше благополучних організацій можуть помітно втрачати рівень власної доходності. Так уже склалося, що в той час, як одні підіймаються на гребінь успіху, інші стають не потрібними і збитковими компаніями, в зв’язку з чим і змушені вдаватися до таких термінів, як банкрутство і ліквідація. При різкому зниженні попиту на ту чи іншу нішу товарів і послуг, багато суб’єктів бізнесу стикаються з банкрутством. В такому випадку виникає гостра потреба у грамотній і кваліфікованій підтримці, яка допоможе з найбільшою вигодою вийти з не цілком сприятливих ситуацій, пов’язаних з веденням бізнесу.
Компетентне використання правової бази з питань неплатоспроможності – ефективний і багатофункціональний інструмент, тому практика «Банкрутство і ліквідація», опрацьована нашими юристами, дозволить вийти з будь-якої ситуації, що склалася максимально вигідно.
Юристи і радники фірми Colares за багато років продуктивної роботи в сферах фінансового права, в тому числі і вирішенні питань, що стосуються банкрутства і відновлення платоспроможності, зуміли здобути цінний досвід і широку базу знань, що допоможе подолати труднощі, які виникли в досудовому або судовому порядку. Ми готові надати наступний перелік послуг:
  • Консультації та допомога в питаннях банкрутства і ліквідації;
  • Аналіз фінансового стану суб’єкта;
  • Економічна і юридична експертиза;
  • Сприяння в боротьбі з неправомірним поглинанням та інше.