Питання про інтелектуальну власність сьогодні виникають в більшості сфер діяльності людини. Право на володіння тих чи інших напрацювань і продуктів, що виникли в результаті інтелектуальної праці, може належати або їх авторам (розробникам), або наступним власникам (замовникам). До об'єктів інтелектуальної власності відносяться літературні та художні твори, результати наукових досліджень і готові винаходи, творчі напрацювання артистів, програмні продукти, а ще товарні знаки, торгові марки і символіка брендів. Результати інтелектуальної праці потребують реєстрації відповідними органами, а також кваліфікованого правового захисту.
Практика, розроблена юристами фірми Colares передбачає повний спектр послуг із захисту авторських прав та результатів інтелектуальної праці від незаконних посягань.
Ми надаємо допомогу у вирішенні реєстраційних питань товарних знаків і патентів, володіємо великим досвідом роботи з усіма видами інтелектуальної власності, консультуємо в питаннях захисту ІВ, в тому числі в таких галузях, як реклама, мас-медіа, програмне забезпечення, продукція медичного вжитку та інших. Послуги, які ми надаємо в рамках практики:
  • Сприяння в підготовці документів і допомога в реєстрації прав на продукти інтелектуальної діяльності.
  • Юридичний супровід при отриманні патентів.
  • Підготовка документації та юридичний контроль процедур передачі прав на інтелектуальну власність від розробників до кінцевих правовласників.
  • Захист прав на ІВ в досудовому порядку, а також представлення інтересів клієнта в судах.
  • Допомога в укладанні угод, що стосуються об'єктів ІВ.