Ключова мета кримінального права – регулювання і визначення ставлення до осіб, які вчинили злочинні діяння, а також визначення покарання і захист в разі невинності. Досить частими випадками є злочини економічного характеру представниками бізнесу, а також звинувачення в не вчинених діяннях. З необґрунтованими звинуваченнями в тому чи іншому правопорушенні може зіткнутися досить високий відсоток представників бізнесу, і в таких випадках юридичний захист є невід’ємним процесом взаємодії з державними органами. Практика кримінального права фірми Colares спрямована більшою мірою на захист інтересів осіб, які постраждали від звинувачень у злочинах економічного характеру. Комплекс послуг і напрацювань в сфері кримінально-правової діяльності відпрацьований компетентними юристами і адвокатами, які готові надати допомогу у вирішенні спорів в рамках кримінального провадження, а також запобігти різним ризикам в даній галузі права.
Юридична фірма Colares разом з провідними фахівцями в галузі кримінального права надає повний перелік послуг із захисту українських та іноземних юридичних і фізичних осіб під час кримінально процесуальних дій, незалежно від рівня складності провадження.
Ми надаємо наступні послуги:
  • Допомога адвокатів при проведенні перевірок контролюючими органами;
  • Аналіз діяльності суб’єктів господарювання на предмет дотримання кримінального законодавства, аудит діяльності контрагентів;
  • Надання висновків про можливі ризики;
  • Проведення розслідувань провідними адвокатами;
  • Захист інтересів Клієнта в ході досудового розгляду, а також в судових органах всіх інстанцій;
  • Інструктаж персоналу компаній з питань пов’язаних з порядком проведення оперативних дій на підприємстві або в рамках кримінального провадження.