Міжнародна торгівля вважається однією з найбільш рентабельних і високо прибуткових напрямків в сфері економічної та комерційної діяльності. Багато сучасних компаній і торгових організації активно спрямовують свої сили на міжнародні ринки з метою досягти більшого успіху, а також заявити про свою діяльність у світовому масштабі. Міжнародна торгівля встановлює свої жорсткі і специфічні правила, тому необхідно їх дотримуватися, якщо ви бажаєте досягти певних результатів в цьому напрямі. Всі принципи міжнародної торгівлі мають потужне правове підґрунтя. Тому за відсутності належної кількості знань, а також відповідної професійної юридичної обізнаності, розібратися в цих принципах буде досить важко.
Фахівці юридичної фірми Colares допомагають всім бажаючим максимально ефективно існувати на світовому економічному ринку, і заразом - вирішити всі супутні питання правового характеру.
Юридична практика в міжнародній торгівлі, створена командою наших юристів – потужний інструмент для українських підприємців, які бажають вийти на високі позиції на світовому ринку. Кваліфікована підтримка і професійна вправність фахівців допоможуть максимально розумно організувати діяльність в правовій площині і вирішити будь-яку спірну ситуацію в рамках закону. Ми пропонуємо:
  • Допомога у вирішенні митних питань: консультації з приводу експорту та імпорту, а також допомога в процесі митного оформлення товарів;
  • Підтримка та консультування щодо діяльності в рамках СОТ;
  • Консультування та підтримка Клієнтів під час захисних розслідувань і антидемпінгових заходів;
  • Захист інтересів в українських і міжнародних судових органах.