На кожному етапі існування підприємства його діяльність викликає питання, які необхідно вирішувати, вдавшись до допомоги компетентних фахівців. Особливо це стосується питань юридичного характеру, адже функціонування бізнесу завжди передбачає безліч операцій і процесів, що вирішуються з правової точки зору. Юридичний супровід поточної діяльності підприємства – невід’ємний елемент його функціонування і в більшості випадків може вимагати залучення знань і досвіду фахівців зі сторонніх компаній.
Абонентське юридичне обслуговування компаній – основна практика фірми Colares, яка охоплює всі ключові аспекти діяльності підприємства.
Юридичний аутсорсинг сьогодні є популярним напрямком правової підтримки. Наші юристи і радники готові надати високо кваліфіковану підтримку у вирішенні поточних питань, які потребують уваги з боку профільних досвідчених фахівців. Зокрема, ми надаємо допомогу при підготовці та підписанні договорів, надаємо консультації в галузі трудового, корпоративного права, а також інших галузях. Супровід поточної діяльності компанії – інструмент, який дозволить оптимізувати процес її функціонування, а також допоможе уникнути ризиків і прийняття неправильних рішень. Інші послуги:
  • Підготовка договорів, контроль процесу їх підписання сторонами;
  • Допомога при оформленні звітної документації;
  • Юридичний аудит роботи підприємства;
  • Інструктаж штату співробітників з питань трудового і корпоративного права;
  • Участь в переговорах;
  • Підтримка інтересів компанії при вирішенні будь-яких суперечок і розбіжностей.