Трудове право виконує не останню роль в житті сучасного населення планети, адже саме ця галузь призначена для регулювання трудових взаємин, відносно найманих працівників. Юридична фірма Colares – одна з небагатьох в Україні компаній, яка виділяє сферу трудового права в повністю окрему, самостійну практику. Процес врегулювання питань, пов’язаних з трудовою діяльністю населення, займає досить значне місце в нинішньому правовому середовищі, виходячи з цього ми вважаємо за потрібне більш детально акцентувати увагу на цій сфері права. Практика трудового права, яка формувалася і вдосконалювалася командою наших юристів протягом тривалого періоду, призначена для ефективного вирішення всіх питань, що виникли в сфері трудових відносин. Ми надаємо повний комплекс юридичних послуг, охоплюючи всі аспекти сучасного трудового права: від процесу укладання трудових договорів і контрактів, до кваліфікованої допомоги і захисту в рамках трудових спорів.
Юристи Colares постійно аналізують нинішню трудову середу і принципи взаємодії її учасників, а також готові допомогти у веденні переговорів з профспілковими структурами, надати підтримку при припиненні трудових відносин та захист інтересів Клієнта в досудовому і судовому порядку.
Серед інших послуг практики:
  • Оформлення трудової документації: договорів, дозволів на працевлаштування іноземців в Україні та її громадян за кордоном;
  • Вирішення питань рівноправності і трудової дискримінації;
  • Побудова інформаційної безпеки на підприємстві;
  • Допомога при реструктуризації і скороченні (звільненні) працівників;
  • Аудит з питань трудового права та інше.