Нерідко в бізнесі відбуваються розбіжності, неправильне вирішення яких може негативно вплинути на подальше існування того чи іншого підприємства. Розумне розв’язання спорів – обов’язкова вимога для кожного учасника світового бізнесу, проте самостійно впоратись з труднощами і перешкодами що виникли не завжди можливо. Найкращим помічником у вирішенні практично будь-яких суперечок між конкурентами або партнерами є команда юристів, які зможуть легко підібрати найбільш раціональні варіанти виходу з ситуації, що склалась. Фахівці юридичної фірми Colares захищають правові інтереси клієнтів в великому діапазоні спірних ситуацій. Серед клієнтів фірми – великі українські та міжнародні компанії та структури, задіяні в різноманітних галузях економічної діяльності.
За роки активної та успішної роботи на терені вирішення спорів, а також консультування про можливості виникнення розбіжностей в певній сфері, фірма здобула колосальний досвід і потужну базу юридичних знань, що допомагає завжди гідно вийти з будь-якої спірної ситуації.
Послуги, що надаються нашими юристами і радниками:
  • Консультування та участь у вирішенні корпоративних, фінансових, податкових та інвестиційних суперечок;
  • Допомога у вирішенні спірних ситуацій, пов’язаних з цінними паперами, а також в банківській і страховій сфері діяльності;
  • Спори щодо конкурентного та антимонопольного права;
  • Трудові спори, сприяння в розслідуваннях посадових злочинів;
  • Допомога у вирішенні справ щодо авторського права, торгових марок, патентів та іншої інтелектуальної власності;
  • Спори щодо володіння нерухомістю.